İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
 
SIRA
ADI SOYADI
ÜNVANI
GÖREVE BAŞLAMA
GÖREVDEN AYRILMA
1
NEJAT GÜNGÖR
KAYMAKAM V
14.03.1962
01.03.1963
2
ERGÜN TEZEL
KAYMAKAM V
01.03.1963
16.10.1963
3
CAHİT BAYAR
KAYMAKAM
16.10.1963
22.10.1966
4
H.CAHİT AKTÜRE
KAYMAKAM V
22.10.1966
26.12.1967
5
M.SÖNMEZ ÖZYÜREK
KAYMAKAM V
26.12.1967
10.08.1968
6
AYDIN GÜÇLÜ
KAYMAKAM V
09.09.1968
20.05.1969
7
SELÇUK ERTÜRK
KAYMAKAM V
20.05.1969
28.06.1969
8
M.CANER AKAY
KAYMAKAM V
28.06.1969
07.08.1970
9
SELÇUK ERTÜRK
KAYMAKAM V
07.08.1970
20.11.1970
10
SALİH BOR
KAYMAKAM V
29.06.1971
25.03.1972
11
H.KEMAL BAYKAL
KAYMAKAM
12.02.1974
21.11.1974
12
AHMET KARAÖZ
KAYMAKAM V
21.11.1974
21.07.1975
13
H.KEMAL BAYKAL
KAYMAKAM
21.07.1975
17.08.1976
14
ALİ ÖZMEZ
KAYMAKAM V
24.08.1976
10.06.1977
15
H.KEMAL BAYKAL
KAYMAKAM V
14.07.1977
15.04.1980
16
MUAMMER AKSOY
KAYMAKAM V
15.04.1980
07.07.1980
17
ZİYA GÜLER
KAYMAKAM V
07.07.1980
07.11.1980
18
M.TEMEL KOÇAKLAR
KAYMAKAM
07.11.1980
13.09.1982
19
ALİ OSMAN İŞSEN
KAYMAKAM
29.11.1982
04.08.1986
20
MESUT ŞENOL
KAYMAKAM
31.08.1986
12.11.1987
21
H.İBRAHİM ACIR
KAYMAKAM V
11.08.1988
20.01.1989
22
MEHMET ODUNCU
KAYMAKAM
29.06.1989
14.08.1991
23
ADNAN GÜRSOY
KAYMAKAM V
03.01.1991
18.01.1991
24
LEVENT TUNÇSİPER
KAYMAKAM V
31.07.1991
15.11.1991
25
ŞEVKET CİNBİR
KAYMAKAM V
25.11.1991
21.02.1992
26
ZEKİ KAYA
KAYMAKAM V
01.03.1992
18.07.1992
27
ADEM YAZICI
KAYMAKAM V
01.10.1992
15.10.1992
28
EJDER SARIÇİÇEK
KAYMAKAM V
05.07.1993
16.08.1993
29
METİN SELÇUK
KAYMAKAM V
31.08.1993
03.12.1993
30
BİROL KURUBAL
KAYMAKAM
22.03.1994
11.08.1994
31
ABDULKADİR KAYA
KAYMAKAM V
05.08.1994
02.01.1995
32
BİROL KURUBAL
KAYMAKAM
05.04.1995
29.08.1997
33
HAMZA ERKAL
KAYMAKAM
10.09.1997
21.03.1998
34
HAMZA ERKAL
KAYMAKAM
07.12.1998
09.10.2000
35
OSMAN ALTIN
KAYMAKAM V
14.03.2001
19.09.2001
36
ERKAN KALENDER
KAYMAKAM V
15.10.2001
04.11.2002
37
R.AHMET ÖZYİĞİT
KAYMAKAM V
30.06.2003
25.09.2003
38
ÖMER ŞAHİN
KAYMAKAM V
06.09.2004
28.09.2004
39
TOLGAHAN ERTUĞRUL
KAYMAKAM V
30.11.2004
24.04.2005
40
BİLGİHAN BAYAR
KAYMAKAM V
23.06.2006
04.10.2006
41
OKTAY ERDOĞAN
KAYMAKAM
05.10.2006
01.04.2009
42
ERKAN KALENDER
KAYMAKAM
01.04.2009
20.08.2009
43
İSA BOLAT
KAYMAKAM V.
20.08.2009
21.09.2009
44
ONUR KÖKÇÜ
KAYMAKAM V.
24.09.2009
16.10.2009
45
SONER ÖZER
KAYMAKAM V.
16.12.2009
06.04.2010
46
OKTAY ERDOĞAN
KAYMAKAM
06.04.2010
10.08.2010
47
TOLGA ÖZDEMİR
KAYMAKAM V.
12.08.2010
30.10.2010
48
MUSTAFA ÇAKIR
KAYMAKAM V.
21.12.2010
20.02.2011
49
BEKİR ABACI
KAYMAKAM
21.02.2011
01.08.2011
50
MUSTAFA ÇAKIR
KAYMAKAM V.
15.09.2011
02.12.2011
51
BÜNYAMİN KARALOĞLU
KAYMAKAM V.
03.12.2011
22.02.2012
52
BEKİR ABACI
KAYMAKAM
27.02.2012
13.08.2013
53
M.İKBAL EŞKİ
KAYMAKAM V.
19.08.2013
07.01.2014
54
FİKRET DAĞ
KAYMAKAM V.
07.01.2014
06.07.2014
55
HAKAN BALSÜZEN
KAYMAKAM
07.07.2014
26.12.2016
56
FATİH TOPUZ
KAYMAKAM
06.03.2017